Wyjazd na turniej Funinio do Zabrza

W środę ośmiu zawodników uda się wraz z Trenerem Kurcem do Zabrza na turniej Funinio.

Zbiórka na wyjazd 8:30 w klubie. Wyjazd dwoma autami (Pan Kryszczak, Trener Kurc). Powrót będzie z Trenerami Kurc i Wieczorek, po godzinie 16:00.

Kadra na turniej: Biernacki, Karwot, Maszczyk, Filec, Gamoń, Wojciechowski, Kryszczak, Baranek.

Bardzo prosimy Rodziców o wypisanie zgody na transport autem z Trenerami. Prócz zgód zawodnicy powinni ze sobą posiadać legitymacje, sprzęt (buty, dres, ortalion, oba stroje meczowe, bieliznę na przebranie, 2 śniadanie, wodę, owoc/coś słodkiego).

Wszyscy pozostali zawodnicy mają w środę trening wg harmonogramu, czyli 17:30 na boisku sztucznym przy ZS nr 3 w Rybniku, ul Orzepowicka.