Terminarz II rundy wiosennej

W tym tygodniu Rybnicki Podokręg Piłki Nożnej podał nowe terminarze na rundę wiosenną. Najważniejszymi informacjami jest utrzymanie miejsca w grupie A oraz awans drugiego zespołu z grupy C do grupy B, gdzie czekają już silniejsi rywali niż w grupie C.

Rozgrywki rozpoczniemy w weekend 19-20 maja.

Grupa Trenera Podleśnego 19 maja o godzinie 16:00 rozegra swój turniej na RKP, a rywalami będą Górnik Boguszowice, Orzeł Moszczenica I, Football Suszec.

Grupa Trenera Wieczorka 19 maja uda się do Żor na boisko przy osiedlu Pawlikowskiego 40, gdzie o godzinie 12:00 zmierzy się z MKS Żory, Wicher Wilchwy, KS Leszczyny.

W weekend 26-27 maja oby dwie drużyny o godzinie 10:00 (taka informacja na dzień dzisiejszy, ale są możliwe korekty) rozpoczną swoje turnieje.

Grupa Trenera Podleśnego w Jastrzębiu, gdzie prócz drużyny gospodarzy, spotkamy się jeszcze z Fortecą Świerklany i APN Odra Sp. z o.o.

Grupa Trenera Wieczorka ponownie w Żorach z MKS Żory oraz z UKS F.A. Żory i Żar Szeroka.

Dodatkowo na 27 maja zaplanowana jest kolejna kolejka S9 w Dąbrowie Górniczej.

2-3 czerwca to turnieje w Wodzisławiu ( sobota 10:00 Grupa Trenera Podleśnego), gdzie gospodarz APN Odra Sp. z o.o. prócz nas, gościć będzie KS Szczerbice i Naprzód Rydułtowy, oraz w Stanowicach ul. 1 Maja (niedziela 13:30 Grupa Trenera Wieczorka) gdzie zmierzymy się z zespołami Ruch Stanowice, KS Leszczyny, Orzeł Moszczenica II.

Ostatnia kolejka 9-10 czerwca to turnieje w Suszczcu o godzinie 10:00 w sobotę (Grupa Trenera Podleśnego), zagra z Football Suszec, GKS 1962 Jastrzębie, Naprzód Rydułtowy, oraz w Rybniku (Grupa Trenera Wieczorka) gdzie przyjadą do nas drużyny Wicher Wilchwy oraz MKS Żory II.

UWAGA! Możliwe są zmiany terminów turniejów wyjazdowych, tzn.: może być zmiana sobota <-> niedziela, oraz zmiany godzin. Gdyż termin sobota 10:00 jest wyznaczony przez podokręg, zaś "gospodarz turnieju" ma prawo w terminie 14-dniowym to zmiany terminu turnieju