Podsumowanie kolejki

Poniedziałek, a więc czas podsumować zmagania sportowe i rywalizację naszych zawodników z ostatniego weekendu.

Tym razem podsumowanie zaczniemy od grupy Trenera Wieczorka, która w niedziele udała się do Stanowic na swoje rozgrywki. Na trzy rozegrane spotkania nasi chłopcy pokonali KS Leszczyny 4:1 oraz 3:2 z Moszczenice. Ulegli tylko gospodarzą drużynie Ruch Stanowice 4:1

Drużyna Trenera Podleśnego w sobotę wzięła udział w turnieju, którego gospodarzem był APN Odra. Tym razem niestety nie udało się zostać zespołem "niepokonanym". W 3 spotkaniach odnosimy zwycięstwa z APN Odrą oraz Naprzodem Rydułtowy, ale przegrywamy z KS Szczerbice!

W tym tygodniu nastąpi mała korekta z piątkowym treningiem, który odbędzie się o godzinie 17:00 na boisku sztucznym ZS nr 3, przy ul. Orzepowickiej. W tym czasie odbędą się testy do klasy sportowej, a ów testy będą dla nas formą treningu.