Podsumowanie pierwszej kolejki II rundy wiosennej

W ostatni weekend rozegraliśmy 1 kolejkę II rundy wiosennej. Drużyna Trenera Podleśnego w meczach z Górnikiem Boguszowice, Orzeł Moszczenica I, Football Suszec odnieśli dwa zwycięstwa i jeden remis, zbierając 7 punktów. Drużyna Trenera Wieczorka w trzech spotkaniach z MKS Żory, Wichrem Wilchwy, KS Leszczyny również dwa razy wygrała i raz zremisowała, także zbierając 7 punktów.

W najbliższy weekend zapowiada się bardzo intensywnie ponieważ w sobotę drużyna Trenera Podleśnego uda się do Jastrzębia, zaś drużyna Trenera Wieczorka ponownie uda się do Żor na swoje rozgrywki. A na zakończenie weekendu w niedziele, udamy się do Dąbrowy Górniczej na 3 kolejkę rozgrywek S9.

W galerii pojawiła się druga porcja zdjęć z Zabrza. Zdjęcia są autorstwa Taty Adriana Kryszczaka, serdecznie dziękujemy za zdjęcia!

Powiązana galeria: