Upalny piłkarski weekend

Zanim przedstawimy krótką relację z weekendowych zawodów, już na wstępie trzeba pochwalić wszystkich zawodników i pogratulować im walki. Dlaczego? Ponieważ w weekend odwiedziliśmy Jastrzębie, Żory i Dąbrowę Górniczą. Co łączy wszystkie trzy miejsca? To fakt iż wszędzie gdzie byliśmy, przyszło nam rywalizować na boiskach sztucznych. Jeżeli w tym czasie termometry pokazywały 26 stopni, to na pewno boiska sztuczne miały duuuuużo większą temperaturę! Tak dużą aż parzyło mocno w stopy. To na prawdę bardzo ciężki wysiłek. Ale z pewnością można powiedzieć iż mimo trudnej pogody, chłopaki dali radę! Dlatego dla wszystkich zawodników gratulację i szacunek że dali z siebie wszystko! Na pewno wpływ ma również fakt iż zawodnicy ciężko, mocno i regularnie trenują. W końcu to jedyna droga do tego by móc cokolwiek osiągnąć w sporcie i życiu!

Żory, tam udała się drużyna Trenera Tomasza Wieczorka, w swoich trzech spotkaniach wygrała 2:1 z UKS FA Żory, przegrała z 2:3 MKS Żory i 3:6 Żar Szeroka.

Jastrzębie, tam udała się drużyna Trenera Krzysztofa Podleśnego, w swoich trzech spotkaniach wygrała 3:1 z Fortecą Świerklany, 1:0 z APN Odrą Wodzisław i zremisowała z GKS Jastrzębie 2:2.

W niedziele udaliśmy się na rozgrywki S9 do Dąbrowy Górniczej. Zmierzyliśmy się z Skrą Częstochowa remisują 2:2, AP Jaworzno wygrywając 2:1, z Dąbrową Górniczą wygrywając 3:0, ponownie z Skrą wygrywając 3:0 i na koniec z AP Jaworzno wygrywając 4:1. Każdy mecz trwał 20 min, więc chłopcy mieli w weekend bardzo dużo czasu na to by móc zaprezentować się na boisku i w większym wymiarze czasowym rywalizować z innymi drużynami.

Ale My nie odpuszczamy dlatego następny trening już w poniedziałek o 17:30 na RKP.

Powiązana galeria: